W minioną niedzielę, 17 czerwca w Toruniu odbyło się Grand Prix w futbolu stołowym. Na głownym deptaku tego miasta zostało rozłożonych 30 stolików ADRENALINE na których był rozegrany turniej juniorów oraz turniej kategorii open. Również Torunianie mogli zagrać w popularnie zwane piłkarzyki i dać ponieść się emocjom towarzyszącym tej grze. Organizatorami tego wydarzenia był Toruńsku Klub Futbolu Stołowego oraz Urząd Miasta Torunia. Obszerną relację można przeczytać na stronie TKFS. Poniżej kilka zdjęć.Szał na piłkę nożną już trwa! A przy tym powstaje wiele stref kibica. I jest nam niezmiernie miło poinformować, iż w jednych z największych stref kibica staneły stoliki Roberto Sport EXPORT! Marka Carlsberg dbając o entuzjastów niekończących się sportowych emocji postanowiła umieścić w swoich strefach kibica ten właśnie model piłkarzyków. Podczas Mistrzostw we Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu i Sopocie będzie można również zagrać w futbol stołowy udając siędo strefy kibica Carlsberg. Stoliki są przygotowane do ciągłej gry - nawet w nocy - ponieważ posiadają podświetlane ledowo boisko. Serdecznie zapraszamy do lektury artykułu o budowie Warszawskiej Strefy Kibica gdzie można również zobaczyć zdjęcia piłkarzyków.     


 

 

 

Piszą o nas! W intertetowym wydaniu Dziennika Zachodniego ukazał się artykuł o Mistrzostwach. Serdecznie zapraszamy do lektury! Artykuł można znaleźć pod tym likniem.


 

 

 

70 stolików turniejowych Adrenaline, ponad 300 profesjonalnych graczy, 4 dni intensywnego współzawodnictwa. Tak właśnie wyglądały Mistrzostwa Świata Roberto Sport w Futbolu Stołowym, rozgrywane w Hali Kapelusz na terenie Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie w dniach 12-15 kwietnia 2012.

W strefie kibica czekało 10 stolików Pro-Winner, przy których każdy mógł poczuć się jak zawodowiec, a dla najmłodszych przygotowaliśmy piłkarzyki Roby.

 

Zdjęcia z zawodów mogą Państwo obejrzeć w Galerii


 

 

 

Znamy już dokładną datę i miejsce Mistrzostw Świata! Będzie to od 12 do 15 kwietnia 2012 w Hali Kapelusz WPKiW w Chorzowie. Serdecznie zapraszamy na stronę internetową http://www.wcsrobertosport.eu oraz na facebookowy profil Mistrzostw Świata w Futbolu Stołowym! Nie może Was tam zabraknąć!

 


MISTRZOSTWA ŚWIATA ROBERTO SPORT 2012


ZAINTERESOWANY?


ZOSTAŃ SPONSOREM!


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
eurotech@bilardshop.pl

 


 

 

 

 


Stolik Roberto Sport College to idealny prezent na Dzień Chłopca.
Nie wierzycie? Przeczytajcie:


TURNIEJ FUTBOLU STOŁOWEGO TORUŃ 2010

W Toruńskiej Galerii Bielawy odbył się organizowany przez Toruński Klub Futbolu Stołowego Turniej Piłkarzyków Stołowych. Jak zawsze mnóstwo sportowych emocji zapewniły doskonałe stoły Roberto Sport - Adrenaline. Poniżej link do videorelacji z Turnieju. POLECAMY!!!

 

http://bilardshop.pl/zdjecia/turniej.jpg

 


MISTRZOSTWA ŚWIATA ROBERTO SPORT PRAGA 14-17.10.2010

Mistrzostwa świata Roberto Sport w Pradze zakończone. Finaliści spotkają się we Francuskim Nantes w Wielkim Finale w styczniu przyszłego roku. Wszystkie szczegółowe informacje na temat turnieju znajdą Państwo TUTAJ.Wszystkim zawodnikom i kibicom dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejne turnieje Roberto Sport.

http://www.table-soccer.org/tournaments/informations/2010/20101014_poster.jpg

 


MISTRZOSTWA POLSKI ROBERTO SPORT

Jak co roku zapraszamy na organizowane przez Polski Związek Futbolu Stołowego Mistrzostwa Polski w Futbolu Stołowym, które odbędą się w  Oleśnie w dniach 12-14 Listopada. Wszelkie dane teleadresowe znajdą Państwo TUTAJ. Dla wszystkich pasjonatów futbolu stołowego obecność obowiązkowa!!!


Nowe modele stołów Roberto Sport!

Pojawiły nowe modele stołów Roberto Sport. Wodoodporne modele SUMMER, oraz wygodny w przechowywaniu składany stół FLEXY.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w zakładce OFERTA.Turniej Futbolu Stołowego Par Zakończony!!!

Miło nam poinformować, że odbywający się w dniach 30-31 stycznia, w C.H. "3 Stawy", Turniej Futbolu Stołowego Par, do którego nasza firma dostarczała stoły piłkarskie "Adrenaline", zgromadził tłumy wielbicieli tej dyscypliny. Mnóstwo sportowych emocji i emocjonujących chwil pozostanie w pamięci na długo. Relację z Turnieju znajdą Państwo TUTAJ . Dziękujemy wszystkim za przybycie i liczymy na spotkania w przyszłych turniejach!!!

Turniej Futbolu Stołowego Par2Turniej Futbolu Stołowego Par
2010-01-30, 09.00, Centrum Handlowe 3 Stawy Katowice

Sponsorzy: PEPSI, Euro Tech

Patronat: Polski Związek Futbolu Stołowego

Stoły: 16 x Roberto Sport Adrenaline

Wpisowe:

#1.Należy dokonać zakupu 2-paka PEPSI i 2-paka LIPTONA w sklepie REAL w Centrum Handlowym 3 Stawy Katowice ul.Puławskiego 60 

#2.Na otrzymanym paragonie zakupu znajdują się numery, które muszą zostać wpisane podczas rejestracji na stronie www.nobel-sport.pl w zakładce FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

System sportowy: Rozgrywki przeznaczone są dla drużyn dwuosobowych. Turniej zostanie rozegrany systemem 2KO, do dwóch wygranych setów, każdy set do 5 bramek, a w przypadku rozgrywania trzeciego seta do dwóch bramek przewagi lub do ósmej strzelonej bramki. Rozpoczęcie gry następuje od środka boiska, po uprzednim potwierdzeniu gotowości przez drużyny. Nie jest dopuszczalny strzał na bramkę bezpośrednio po rozpoczęciu gry. Piłka musi być podana do własnego zawodnika. Po stracie bramki drużyna rozpoczyna grę od środka boiska. Piłka, która zostanie wybita poza boisko jest wprowadzana do gry z linii obrony drużyny przeciwnej. Zabronione jest mocne uderzanie prowadnicą w bandy stołu oraz tzw. kołowrotki, czyli obracanie prowadnicą o 360 stopni i więcej.

Losowanie: Termin losowania zostanie ogłoszony po zamknięciu listy i potwierdzeniu przybycia

Strój:
W turnieju obowiązuje strój sportowy, złożony z koszulki typu T-Shirt oraz spodni dresowych.
Dojazd : w zakresie uczestnika turnieju

Przepisy porządkowe:
Dla celów organizacyjnych zawodnik musi być obecny na terenie Centrum Handlowe 3 Stawy 15 min przed wyznaczonym terminem rozpoczęcia swojego meczu oraz musi być gotowy do rozpoczęcia meczu (strój) 10 min przed wyznaczonym terminem rozpoczęcia swojego meczu.
W przypadku braku pełnej gotowości zawodnika do rozpoczęcia meczu 5 min po ogłoszonym czasie rozpoczęcia danej rundy zawodnik automatycznie przegrywa mecz walkowerem.
Uczestników turnieju obowiązuje zakaz spożywania alkoholu pod groźbą dyskwalifikacji. Zobowiązuje się uczestników do odpowiedniego zachowania i nie przeszkadzania rozgrywającym mecze zawodnikom. W przypadku trzykrotnego zwrócenia uwagi przez osoby porządkowe, sędziego lub dyrektora turnieju osoby zachowujące się niewłaściwie zostaną poproszone o opuszczenie turnieju .
Wszyscy zawodnicy, z chwilą zakwalifikowania do udziału w Turnieju są zobowiązani, pod rygorem dyskwalifikacji, do przestrzegania Regulaminu Turnieju, przepisów porządkowych i stosowania się do poleceń Osób Porządkowych wyznaczonych przez Koordynatora Turnieju.

Pula nagród w turnieju :

Nagroda główna :Profesjonalny stół piłkarski  ( losowanie między uczestnikami turnieju)
Nagrody finansowe pula nagród wynosi: 10 000 PLN
Podział nagród:
I miejsce 4 000 PLN
II miejsce 2 000 PLN
III miejsce 1 500 PLN
IV miejsce 800 PLN
V-VI miejsce 350 PLN
VII-VIII miejsce 200 PLN
IX-XII miejsce 100 PLN
XIII-XVI miejsce 50 PLN

Nagrody finansowe od 750 pln zostaną pomniejszone o 10% podatku od wygranych

Postanowienia dodatkowe:
Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek konsekwencje wynikające z indywidualnego niedopełnienia formalności w wyżej wymienionym sprawach.
Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany regulaminu turnieju.
Zawodnik przystępujący do turnieju wyraża zgodę na wykorzystywanie przez Nobel Sport zdjęć z imprezy do celów reklamowych.
Nobel Sport ma pełne prawo do wykorzystania zdjęć z zawodów do działalności promocyjnej i reklamowej imprezy. 


Mistrzostwa Polski w Futbolu Stołowym Olesno - 2009

W Jednym z dwóch najważniejszych turniejów futbolu stołowego roku 2009 w Polsce zagrało ponad 100 zawodników i zawodniczek z trzech Europejskich krajów - w tym mistrzowie: Polski - Paweł Sielski, Czech - Ladislav Krepela i Słowacji - Pavol Kovacik. Wyśmienitą zabawę i sportową rywalizację na najwyższym poziomie zapewniły oczywiście Stoły Roberto Sport Adrenaline udostępnione przez naszą firmę - oficjalnego dystrybutora Roberto Sport w Polsce. Nagrody w najbardziej prestiżowych konkurencjach padły łupem zawodników zza południowej granicy - w konkurencjach singli i par open zwyciężył Pavol Kovacik ze Słowacji, w tej drugiej konkurencji grał w parze z Petrem Plasgurą z Czech. Honoru zawodników z naszego kraju dzielnie broniły  panie - w obu konkurencjach kobiecych zwyciężyła Agata Ćwiąkała z Poznania - w parach kobiecych towarzyszyła jej Agnieszka Rutowska. Poza zwycięstwami w obu konkurencjach kobiecych Agata - tym razem w parze z Jackiem Wojciechowskim - zajęli najwyższe miejsce spośród naszych reprezentantów w konkurencji par open; najwyżej sklasyfikowanym polskim singlistą został Jakub Ziencikiewicz. Dziękujemy za świetną zabawę i z niecierpliwością czekamy na kolejne turnieje!!!

Turniej Olesno  Olesno2  Olesno 3 

 

Mistrzostwa Świata Roberto Sport - Praga, 15-18 października 2009, RS Adrenaline

 

Czeska Fedracja Futbolu Stolowego, Międzynarodowa Federacja Futbolu Stołowego i firma Roberto Sport zapraszają na kolejną edycję:

World Championship Series - Roberto Sport

Data - 15-18 października 2009
Miejsce - Hala Sportowa "Hagibor", ul. Izraelska 6, Praga

 

http://www.itsfworldtour.com/index.php?id=252# 

 

 


Wrocławski Klub Piłki Stołowej przy współpracy z Oleskim Komitetem Organizacyjnym, Starostą Oleskim oraz Burmistrzem Olesna mają zaszczyt zaprosić na Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Piłce Stołowej, które odbędą się na terenie Miejskiego Domu Kultury  w Oleśnie w dniach 24-27 września 2009 r.

Staramy się, aby mistrzostwa zostały zakwalifikowane przez Międzynarodową Federację Piłki Stołowej [ITSF] jako turniej rangi Pro Tour. Dzięki czemu zawody będą mogły być wpisane do oficjalnego kalendarza najważniejszych międzynarodowych turniejów piłki stołowej na świecie.

W ostatni weekend września, oczy międzynarodowej społeczności piłki stołowej zostaną zwrócone w kierunku niezwykle klimatycznego miasteczka, jakim jest Olesno Śląskie. Na cztery dni duch sportowej rywalizacji zawładnie duszą wszystkich uczestników którzy przyjadą do Olesna po tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski Roberto Sport. Organizatorzy każdą przybyłą osobę zaproszą do piłkarzykowego raju, na prawdziwe święto, na turniej jakiego jeszcze nie było.

Przyjedź i przekonaj się. Na tej stronie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje. W przypadku dodatkowych pytań skontaktuj się z nami


Oleski Komitet Organizacyjny
Wrocławski Klub Piłki Stołowej
http://www.olesno-mprs.pl/